Úvod / Články / Články o líčení / Ľahké a jemné líčenie na každý deň
Tlačiť

Ľahké a jemné líčenie na každý deň

Ak už chodíte do školy alebo do práce, či máte pred sebou voľný deň, týchto pár tipov vám môže prísť vhod.

Ľahké a jemné líčenie na každý deň

Poznáte to, ráno ledva stihnete vypiť svoju šálku kávy a naniesť trochu maskary a už letíte za svojimi povinnosťami? Tak ako si máte nájsť čas ešte na dokonalé líčenie, s ktorým sa budete cítiť komfortne počas celého dňa?

Toto sú naše tipy:
1. Prvých pár minút dokážete ušetriť, ak si lepšie zorganizujete vaše ráno. Nenechávajte budík vyzváňať v pravidelných intervaloch do času, kým ste ochotná vsať z postele. Navoľte čas zobúdzania o 5 minút skôr ako obvykle, bez možnosti ho vypnúť a opakovane nechať zazvoniť. Ušetríte si ten pocit: „už je ráno ... ale nie .. ešte to chvíľu počká .. „ a vy ostávate v posteli. Je to síce príjemný pocit zahaliť sa teplou perinou a ešte na pár minút zatvoriť oči, ale ak sa tento interval opakuje 20 minút bez efektu vstávania, je to zbytočné. Nedospíte stratený čas a pripravujete sama o seba o cenné ranné minúty.

2. Ďalšie minúty ušetríte, ak si vyberiete vaše oblečenie deň vopred. Áno, je to rituál škôlkarov. Ale spomínate si koľko dokázala vaša mamka/ocko ušetriť času tým, že ste už večer dohodli čo si na seba na druhý deň oblečiete? Tak prečo tento zvyk neoprášiť? Veď pozrieť si predpoveď počasia na ďalší deň je úplne jednoduché, viete presne aký máte zajtra program a pokiaľ máte dostatok času, vyberiete si aj outfit, ktorý bude spolu ladiť.

3. Príprava raňajok a ranného života budiča - kávy. Vaša ovsená kaša môže stráviť noc aj v chladničke a vy nemusíte ráno čakať kým sa vychladí. Pripraviť si vopred vodu do kanvice, kávu do obľúbenej šálky a k tomu prekvapkávač je to najjednoduchšie čo môžete večer pred spaním urobiť.


Tak ako? Ešte váhate či to bude fungovať? Určite áno, máte ušetrených svojich 15 minút a môžete ich využiť na svoj nový ranný rituál.


Začnite dokonalým očistením pleti od zbytkov svojej nočnej starostlivosti. Veľmi vhodné a účinné sú micerálne vody obohatené rôznymi vyživujúcimi zložkami. Naneste na pleť hydratačný krém určený na deň a môžete začať.
Jemné tónovanie vám zabezpečí bb alebo cc krém, ktorý do pokožky jemne vmasírujete pomocou končekov prstov alebo blenderom. Dosiahnete tak prirodzený efekt na pleti aj bez pomoci rôznych korektorov. Ak by vám zvolený produkt nezakryl chybičky krásy, použite aj korektor. Ale nezabúdajte, primerané množstvo a jemne vklepanie do pleti.

Najväčšiu pozornosť venujte naneseniu lícenky. Tu nezabudnite viac je menej a voľte prirodzené odtiene, tak aby aj po nanesení a rozotretí bola síce poznateľná, ale nevytvárala farebné a ostré línie. Použite na to štetec alebo blender.

Nič nezvýrazní vašu tvár ako upravené obočie. Na to aký efekt by ste chceli dosiahnuť, voľte aj produkt. Pár tipov prinášame aj tu:via

Maskaru nevynechávajte! Vašim očiam dodá iskru a prežiari pohľad.

Na pery naneste vrstvu ošetrujúceho balzamu, ktorý im dodá potrebnú výživu i jemné zafarbenie. Pokiaľ máte v obľube matný efekt pier, vyberte si z nude odtieňov rúžov. Tu však voľte značku, ktorá okrem farebného efektu poskytne perám výživu a nebude ich vysušovať.

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...