Úvod / Články / Články o parfumoch / Lancome La Nuit Trésor á la Folie
Tlačiť

Lancome La Nuit Trésor á la Folie

Mnohí dnešný parfuméri pochádzajú zo sveta šperkárov. Hoci to nie je prípad spoločnosti Lancôme, mnohé z jej vôní majú vzhľad skutočných drahokamov. La Nuit Trésor, parfumy, boli predstavené v roku 2015, v súlade s najčistejším duchom moderného šperku. Dnes sa do popredia vracia jeho unikátny tvar. Lancôme nám predstavuje svoju prvú novinku v roku 2018: Lancôme La Nuit Trésor à la Folie.

Lancome La Nuit Trésor á la Folie

La Nuit Trésor á  La Folie je považovaná za fascinujúcu hádanku z inej galaxie. Už ste niekedy premýšľali o tom, čo sa stane, keď sa dve hviezdy stretnú a zrazia tesne pri nás? Tento vzácny jav existuje a vyskytuje sa približne každých 100 rokov. Vytvára spŕšku častíc, ktoré pri vstupe do atmosféry sa premenia na dážď z čiernych diamantov. Jeden z nich vyvolal zvedavosť Lancôme a značka sa rozhodla urobiť z neho výnimočný parfum: La Nuit Trésor. Rovnako fascinujúci ako jeho predchodca, Lancôme La Nuit Trésor à la Folie tentoraz sa zameriava na zvádzanie. Koniec koncov, nie je diamant priamo z neba perfektným klenotom, ktorý vyvolá všetky túžby?
 

Lancome La Nuit Trésor à La Folie, sa javí ako obvyklý dámsky parfum a spája v sebe niekoľko kvetov typických pre vône žien v jej srdci.  Umný majster parfumer ju zložil zo zmesimes pivónie, ruže a jazmínu. Avšak La Nuit Trésor à la Folie prekvapí a prejaví nadšenie. Svieži bergamot je v kontraste so žiarivým teplom z ružového korenia.  Pačuli nám vôňu znásobí a vytvorí ucelený rámec.  Pre jemný dotyk tepla sa vôňa halí do vanilky, tonka bôbov a teplého jantáru. Živočíšne pižmo vôňu len zatraktívni.

Flakón La Nuit Trésor à la Folie, ostáva takmer nepozmenené od začiatku uvedenia línie La Nuit Trésor. Pozmenený je len farebný tón. Ostáva ženský a očarujúci. Fuchsijový odraz je ako výnimočný ako šperk súčasnosti, jemný a príťažlivý.

Zloženie:
Hlava: ružové korenie, bergamot, hrrška, červené ríbezle
Srdce: damašková ruža, jazmín, pivonka, fialka
Základ: vanilka bourbon, benzoin, fazuľky tonka, pačuli, ambroxan, muškátový oriešok

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!