Úvod / Články / Články o parfumoch / Lancome La Nuit Trésor á la Folie
Tlačiť

Lancome La Nuit Trésor á la Folie

Mnohí dnešný parfuméri pochádzajú zo sveta šperkárov. Hoci to nie je prípad spoločnosti Lancôme, mnohé z jej vôní majú vzhľad skutočných drahokamov. La Nuit Trésor, parfumy, boli predstavené v roku 2015, v súlade s najčistejším duchom moderného šperku. Dnes sa do popredia vracia jeho unikátny tvar. Lancôme nám predstavuje svoju prvú novinku v roku 2018: Lancôme La Nuit Trésor à la Folie.

Lancome La Nuit Trésor á la Folie

La Nuit Trésor á  La Folie je považovaná za fascinujúcu hádanku z inej galaxie. Už ste niekedy premýšľali o tom, čo sa stane, keď sa dve hviezdy stretnú a zrazia tesne pri nás? Tento vzácny jav existuje a vyskytuje sa približne každých 100 rokov. Vytvára spŕšku častíc, ktoré pri vstupe do atmosféry sa premenia na dážď z čiernych diamantov. Jeden z nich vyvolal zvedavosť Lancôme a značka sa rozhodla urobiť z neho výnimočný parfum: La Nuit Trésor. Rovnako fascinujúci ako jeho predchodca, Lancôme La Nuit Trésor à la Folie tentoraz sa zameriava na zvádzanie. Koniec koncov, nie je diamant priamo z neba perfektným klenotom, ktorý vyvolá všetky túžby?
 

Lancome La Nuit Trésor à La Folie, sa javí ako obvyklý dámsky parfum a spája v sebe niekoľko kvetov typických pre vône žien v jej srdci.  Umný majster parfumer ju zložil zo zmesimes pivónie, ruže a jazmínu. Avšak La Nuit Trésor à la Folie prekvapí a prejaví nadšenie. Svieži bergamot je v kontraste so žiarivým teplom z ružového korenia.  Pačuli nám vôňu znásobí a vytvorí ucelený rámec.  Pre jemný dotyk tepla sa vôňa halí do vanilky, tonka bôbov a teplého jantáru. Živočíšne pižmo vôňu len zatraktívni.

Flakón La Nuit Trésor à la Folie, ostáva takmer nepozmenené od začiatku uvedenia línie La Nuit Trésor. Pozmenený je len farebný tón. Ostáva ženský a očarujúci. Fuchsijový odraz je ako výnimočný ako šperk súčasnosti, jemný a príťažlivý.

Zloženie:
Hlava: ružové korenie, bergamot, hrrška, červené ríbezle
Srdce: damašková ruža, jazmín, pivonka, fialka
Základ: vanilka bourbon, benzoin, fazuľky tonka, pačuli, ambroxan, muškátový oriešok

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...