Úvod / Články / Články o líčení / Lancome Matte Shaker
Tlačiť

Lancome Matte Shaker

So šťavnatom Juicy Shaker-y predstavuje Lancôme ďalšiu revolučnú novinku. Tekutý rúž v podobe šejkra s vankúšikovým aplikátorom v trendových odtieňoch. Vysoko pigmentovaná textúra má po nanesení efekt druhej kože.

Lancome Matte Shaker

Tekutý rúž so smelými, jasnými a intenzívnymi farbami. Táto inovatívna emulzia je dvakrát jemnejšia a intenzívnejšie ako tradičné rúže. A vďaka svojmu novému vankúšikovému aplikátoru, ktorý má nový dizajn zaisťujúci ešte presnejšiu aplikáciu, prináša prekvapivo zmyselný zážitok.


Zloženie Matte Shaker sa opiera o inovatívnu technológiu Ultra Thin Film (UTF), ktorá čerpá inšpiráciu v textúre make-upu. Práve preto je tekutý rúž Matte Shaker dvakrát tenší a intenzívnejší ako tradičné rúžu.

Pretrepať!
Matte Shaker si ponecháva zábavný návykový charakter rady Juicy Shaker: najprv fľaštičku pretrepete, potom namočíte vankúšikový aplikátor. Ten počas samotnej aplikácie nanáša optimálne množstvo produktu, presne pokryje pery farbou a zaručí hebký hodvábny finiš.

Naniesť!
Vďaka novému aplikátoru potiahnete pery farbou v priebehu niekoľkých sekúnd. Zloženie rúžu s vysokým obsahom pigmentov bolo novo navrhnuté tak, aby pokožke pier prinieslo dojem "druhej kože". Mimoriadne jemná, príjemná a zmyselná štruktúra pery doslova napustí farbou. To všetko bez lepivého pocitu.

Osmeliť sa!
Výsledky sú bezkonkurenčné. Vysoko pigmentovaný a sýty finiš Matte Shaker ponúka smelé krikľavé farby, ktoré sa doslova spájajú s pokožkou pier. Aplikátor ľahko kĺže po ich povrchu a zanecháva na ňom príjemný film, ktorý prakticky necítite, ale vydrží celý deň.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!