Úvod / Články / Články o líčení / Lancome Matte Shaker
Tlačiť

Lancome Matte Shaker

So šťavnatom Juicy Shaker-y predstavuje Lancôme ďalšiu revolučnú novinku. Tekutý rúž v podobe šejkra s vankúšikovým aplikátorom v trendových odtieňoch. Vysoko pigmentovaná textúra má po nanesení efekt druhej kože.

Lancome Matte Shaker

Tekutý rúž so smelými, jasnými a intenzívnymi farbami. Táto inovatívna emulzia je dvakrát jemnejšia a intenzívnejšie ako tradičné rúže. A vďaka svojmu novému vankúšikovému aplikátoru, ktorý má nový dizajn zaisťujúci ešte presnejšiu aplikáciu, prináša prekvapivo zmyselný zážitok.


Zloženie Matte Shaker sa opiera o inovatívnu technológiu Ultra Thin Film (UTF), ktorá čerpá inšpiráciu v textúre make-upu. Práve preto je tekutý rúž Matte Shaker dvakrát tenší a intenzívnejší ako tradičné rúžu.

Pretrepať!
Matte Shaker si ponecháva zábavný návykový charakter rady Juicy Shaker: najprv fľaštičku pretrepete, potom namočíte vankúšikový aplikátor. Ten počas samotnej aplikácie nanáša optimálne množstvo produktu, presne pokryje pery farbou a zaručí hebký hodvábny finiš.

Naniesť!
Vďaka novému aplikátoru potiahnete pery farbou v priebehu niekoľkých sekúnd. Zloženie rúžu s vysokým obsahom pigmentov bolo novo navrhnuté tak, aby pokožke pier prinieslo dojem "druhej kože". Mimoriadne jemná, príjemná a zmyselná štruktúra pery doslova napustí farbou. To všetko bez lepivého pocitu.

Osmeliť sa!
Výsledky sú bezkonkurenčné. Vysoko pigmentovaný a sýty finiš Matte Shaker ponúka smelé krikľavé farby, ktoré sa doslova spájajú s pokožkou pier. Aplikátor ľahko kĺže po ich povrchu a zanecháva na ňom príjemný film, ktorý prakticky necítite, ale vydrží celý deň.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...