Úvod / Články / Články o parfumoch / Lanvin Éclat d´Arpege for Men
Tlačiť

Lanvin Éclat d´Arpege for Men

Éclat d'Arpege for Men v sebe hrdo nesie odkaz značky LANVIN: klasický, osviežujú, zmyselný a neomylne elegantné.

Lanvin Éclat d´Arpege for Men

Éclat d'Arpege for Men v sebe nesie samotnú esenciu moderného muža, vrátane jeho jednoznačnej príťažlivosti a šarmu.

Vôni nechýba mužná elegancia príznačná pre pánske modely módneho domu Lanvin, charakteristické čistými rafinovanými strihmi a použitím tých najkvalitnejších materiálov. Preto uspokojí aj tých najnáročnejších mužov, ktorí preferujú jednoduché a skvele padnúce oblečenie.

Vlastné vonná kompozícia vyniká kontrastmi, v ktorých sa mieša explózia sviežich úvodných tónov s jemnými akordmi srdca umocneným drevitým základom. Podmanivé prepojenie drevitých akcentov jej dopraje na neodolateľnej mužnosti - pre svojho nositeľa sa stane "druhou kožou", symbolom istoty a príťažlivosti.

Parfumérka Sonia Constant kládla pri svojej práci na Éclat d'Arpege for Men dôraz na tie najkvalitnejšie ingrediencie: cédrové drevo a ambrofix znásobené ušľachtilosťou santalového dreva a pižma. Ich zmyselnú kompozíciu prepojila s iskrivým kokteilom talianskych citrusov - bergamotu, sicílskeho citrónu a mandarínky. Pre znásobenie sviežeho vyznenia celej kompozície siahla po zelených lístkoch fialky, rozmarínu a jazmínu.

"Vlastná vôňa má pripomenúť osviežujúci dotyk čerstvého vzduchu na nahej koži a zároveň prepojiť eleganciu s čistotou a náznakom rezervovanosti do rýdzo modernej kompozície," uvádza Sonia Constant.

Cez číre sklo flakónu presvitá blankytne modrá farba vlastnej vône, ktorá v sebe nesie prísľub sviežosti a čistoty vyjadrený vodným akordom. Korunuje ho rafinovane jednoduchý kovový uzáver zvýrazňujúca mužnú eleganciu. Krabička z plexiskla v dymovo šedom odtieni dáva dômyselne vyniknúť kráse samotného flakónu.

S pohľadom upretým k horizontu a atletickou postavou rysujúcej sa na pozadí mora - práve tak sa nám predstavuje očarujúci muž LANVIN, ktorému svoju tvár aj mužnú muskulatúru prepožičal model Bruno Rosendo.
Muža LANVIN charakterizuje túžba po láske, slobode a radosť zo slnečných dní strávených na plážach Stredozemného mora v okolí St.Tropez. Práve tam totiž uniká relaxovať pred hektickým životom vo veľkomeste. Kampaň majstrovsky nafotil Christophe Musiol.

Zloženie:
Hlava: bergamot, mandarínka, citrón
Srdce: lístky fialky, jazmín, rozmarín
Základ: céder, ambrofix, santal, pižmo

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...