Úvod / Články / Články o parfumoch / Lanvin Éclat d´Arpege for Men
Tlačiť

Lanvin Éclat d´Arpege for Men

Éclat d'Arpege for Men v sebe hrdo nesie odkaz značky LANVIN: klasický, osviežujú, zmyselný a neomylne elegantné.

Lanvin Éclat d´Arpege for Men

Éclat d'Arpege for Men v sebe nesie samotnú esenciu moderného muža, vrátane jeho jednoznačnej príťažlivosti a šarmu.

Vôni nechýba mužná elegancia príznačná pre pánske modely módneho domu Lanvin, charakteristické čistými rafinovanými strihmi a použitím tých najkvalitnejších materiálov. Preto uspokojí aj tých najnáročnejších mužov, ktorí preferujú jednoduché a skvele padnúce oblečenie.

Vlastné vonná kompozícia vyniká kontrastmi, v ktorých sa mieša explózia sviežich úvodných tónov s jemnými akordmi srdca umocneným drevitým základom. Podmanivé prepojenie drevitých akcentov jej dopraje na neodolateľnej mužnosti - pre svojho nositeľa sa stane "druhou kožou", symbolom istoty a príťažlivosti.

Parfumérka Sonia Constant kládla pri svojej práci na Éclat d'Arpege for Men dôraz na tie najkvalitnejšie ingrediencie: cédrové drevo a ambrofix znásobené ušľachtilosťou santalového dreva a pižma. Ich zmyselnú kompozíciu prepojila s iskrivým kokteilom talianskych citrusov - bergamotu, sicílskeho citrónu a mandarínky. Pre znásobenie sviežeho vyznenia celej kompozície siahla po zelených lístkoch fialky, rozmarínu a jazmínu.

"Vlastná vôňa má pripomenúť osviežujúci dotyk čerstvého vzduchu na nahej koži a zároveň prepojiť eleganciu s čistotou a náznakom rezervovanosti do rýdzo modernej kompozície," uvádza Sonia Constant.

Cez číre sklo flakónu presvitá blankytne modrá farba vlastnej vône, ktorá v sebe nesie prísľub sviežosti a čistoty vyjadrený vodným akordom. Korunuje ho rafinovane jednoduchý kovový uzáver zvýrazňujúca mužnú eleganciu. Krabička z plexiskla v dymovo šedom odtieni dáva dômyselne vyniknúť kráse samotného flakónu.

S pohľadom upretým k horizontu a atletickou postavou rysujúcej sa na pozadí mora - práve tak sa nám predstavuje očarujúci muž LANVIN, ktorému svoju tvár aj mužnú muskulatúru prepožičal model Bruno Rosendo.
Muža LANVIN charakterizuje túžba po láske, slobode a radosť zo slnečných dní strávených na plážach Stredozemného mora v okolí St.Tropez. Práve tam totiž uniká relaxovať pred hektickým životom vo veľkomeste. Kampaň majstrovsky nafotil Christophe Musiol.

Zloženie:
Hlava: bergamot, mandarínka, citrón
Srdce: lístky fialky, jazmín, rozmarín
Základ: céder, ambrofix, santal, pižmo

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!