Úvod / Články / Články o parfumoch / Lanvin Jeanne Couture Birdie
Tlačiť

Lanvin Jeanne Couture Birdie

Jeanne Couture Birdie je prvou limitovanou edíciou jednej z najikonickejších vôní Lanvin.

Lanvin Jeanne Couture Birdie

Sofistikovaná a poetická, vo všetkých ohľadoch umelecká, nová verzia dáva originálnej vôni Jeanne Couture a jej kvetinovej, ovocnej a drevitej melódii krídla voľnosti.

Jeanne Couture Birdie je vôňa inšpirovaná pestrofarebnými výkladmi pozdĺž Rue du Faubourg Saint-Honoré, v historickom sídle Lanvin. Výklady vystavujúce unikátnu krásu, náladu a ľahkosť vzbudzujú túžbu a predvádzajú neochvejnú slobodu ženy Lanvin.

Vyzdobená delikátnymi krídlami, edícia oslavuje pôvab kvalitných materiálov Lanvin, vzdáva hold slávnym plisovaným záhybom, ktoré značka kedysi predstavila.

Rafinované a precízne strihy vytvárajú dojem, akoby sa plisované šaty pohybovali s vzdušnou ľahkosťou a dokonale sa vznášali.

Birdie je pozvánkou k tomu, aby ste sa skrášlili. Vytvára obraz nádherného rajského vtáka rozprestierajúceho svoje ohromné krídla.

Nová Jeanne môže konečne vzlietnuť: je emancipovaná, slobodná a odhodlaná. Jej vrodená elegancia koketuje so štýlom, ktorý prekvapuje viac než kedykoľvek predtým. Je nenapodobiteľná, je stelesnením módy, v ktorej hlavnú rolu zohrávajú sny a čary.

Dizajn

Flakón si zachováva tvar originálnej vône Jeanne Couture, ako aj elegantnú fialovú stuhu z grogénu, jedného z obľúbených materiálov Albera Elbaza.

Charakteristické dizajnové prvky módneho domu Lanvin sú nemenej majstrovsky prenesené aj do dizajnu obuvi, kabeliek a ďalších módnych doplnkov.

Spojenie s presláveným módnym domom odráža aj štítok v prednej časti flakónu, ktorý je akýmsi spečatením umeleckého aspektu vône.

Osviežujúci a radostný, a pritom jasne zadefinovaný dizajn, je vyjadrený červeným lakom vychádzajúcim zo spodnej časti flakónu, ktorý je ako ozvena motívu krídel na vonkajšom balení.

Predná časť vonkajšieho balenia je ozdobená transparentnými hodvábnymi krídlami v pestrých farbách, evokuje voňavý sen a radostný vtáčí štebot. Názov Jeanne Couture je odkazom na legendárne, ručne písané značenie módneho domu.

Vôňa

Kompozícia vône Birdie vychádza z originálnej vône Jeanne Couture. Zachováva si pôvodnú ovocnú intenzitu, no zaobaľuje ju do výnimočnej sofistikovanej zmyselnosti.

Toto silné spojenie navrhol parfumér Domitille Bertier, ktorý skomponoval modernú nespútanú vôňu s nezvyčajnou Couture iskrou, pričom neupustil od elegancie jej predchodkyne.

Nezameniteľne sladké a trpké zároveň, tóny malín dominujú nástupu vône v sviežom sprievode zelených lístkov fialky. Unikátna a delikátna dvojica je ako osviežujúca ranná rosa, po ktorej nasleduje zmyselná harmónia sladkej pivónie a exkluzívne vášnivej magnólie.

Podmanivý céder ozvláštnený pižmom charakterizuje elegantný, hedonistický základ snivej vône.

Uvedenie vône: jar 2014.

Kúpte túto vôňu na svetvoni.sk.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...