Úvod / Články / Články o parfumoch / Lanvin ME L’Eau
Tlačiť

Lanvin ME L’Eau

Čerstvý závan jari

Lanvin ME L’Eau

Presne rok po uvedení dámskej vône ME Lanvin predstavuje svoj ďalší výtvor, ME L’Eau, vzdušnú a delikátnu toaletnú vodu, predzvesť šťastia, nekonečnej zmyselnosti a prvého závanu jari. ME L’Eau prekypuje sviežosťou a radosťou v osviežujúcom kvetinovom vánku inšpirovanom dielami Albera Elbaza, umeleckého riaditeľa módneho domu Lanvin. Vôňa nežných odtieňov, transparentných kontrastov a materiálnej ľahkosti je ako šperkmi posiate jarné šaty, vejúce, padavé, šaty, ktoré ženu zahaľujú do žiarivej neodolateľnej aury.

Elegantnú kompozíciu vyvinula parfumérka Shyamala Maisondieu, ktorá v nej stelesnila podstatu Parížanky z pohľadu Lanvin. Vyjadruje ženu, ktorej štýl sa vyníma spomedzi všetkých ostatných, má jedinečný pôvab, ktorý vystavuje na obdiv v nežných lúčoch slnka pri prechádzke kvetinovými záhradami s radostne špliechajúcimi fontánami.

Shyamala Maisondieu zdôrazňuje: „Predstavila som si vôňu, v ktorej burcuje radosť zo života, ktorá ženu nakazí optimizmom a prinúti ju usmiať sa, a pritom ju zahrnie príťažlivou silou značky Lanvin: delikátnou, prirodzenou, poetickou a parížskou.” V podobe vône tento obraz stvárňuje spojenie pižmových, citrusových a kvetinových tónov. Vitálna, ostrá vôňa je dostatočne jemná aj očarujúco zmyselná. Je venovaná žene ako autentický úryvok módy Lanvin. Určená na líniu krku a zápästia. Tak ako šperky.

Flakón

Vonkajšie balenie vône ME L’Eau je na jar odeté do nežného, matného odtieňa ružovej. Zdobí ho náhrdelník z bieleho zlata v tvare mašle, neodmysliteľného symbolu Lanvin. Podpis ME L’Eau na prednej strane balenia sľubuje sviežosť a bezprostrednosť vône.

Vyzdobené jarné šaty majú čisté línie a dokonalú štruktúru. Flakón ME L’Eau ich vyjadruje lakovaným povrchom, bielym a zahmleným, v dokonalej harmónii s nežne ružovou vôňou. Skrášľuje ho príťažlivý prívesok, emblém príbehu ME. Zmyselný, vzácny a delikátny šperk je odkazom módneho domu.

Vôňa

Temperamentná a zmyselná, ME L’Eau je ódou potešenia zo života. Závan optimizmu, sviežosti a delikátnosti kvetín. Spočiatku ju predvádza prenikavá sviežosť zmesi šťavnatej talianskej mandarínky, rastlinnej lahodnosti lístkov fialky a vitality ružového korenia. „Tieto vzácne harmonické zložky svojím prírodným, žiarivým a sviežim efektom vyvolávajú pocit okamžitej radosti,” poznamenáva Shyamala Maisondieu. Nasleduje kvetinové srdce, buket pripomínajúce šaty Lanvin, objemný a bohatý, poznačený vzdušnou ľahkosťou magnólie a pivónie, ktorú ďalej zvýrazňuje harmónia ruží. Ako pocta žene Lanvin v základe nastupuje delikátna zmyselnosť, zostavená z ovocnej sladkosti broskýň. Rafinované pižmo obaľuje vôňu ako najjemnejší hodváb, kým hravá intenzita cédru dopĺňa jej charakter, stáva sa šperkom skrášľujúcim siluetu ženy.

Uvedenie: jar 2014

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...