Úvod / Články / Články o parfumoch / Marc Jacobs Perfume Collection 2016
Tlačiť

Marc Jacobs Perfume Collection 2016

Ako sa končí rok 2016, duch Vianoc je všade tam, kde sa pozriete a vy sa posúvate počas dňa po nákupoch a hľadáte tie najkrajšie darčeky pre vašich blízkych. Pre všetkých nadšencov Marc Jacobs parfumov to bol bohatý rok, ktorý priniesol vône vyžarujúce chuť a vôňu vášne ...

Marc Jacobs Perfume Collection 2016

Marc Jacobs Daisy Blush: Marc Jacobs Daisy dievča nosí ružové šaty a červená sa vo vášnivom objatí. Kvetinová vôňa v sebe spája zimolez a konvalinky, zatiaľ čo vynikajúca mimóza pridáva svoj nádych vycibrenosti do príjemného jasu jari.
Marc Jacobs Daisy Dream Blush: sladká kvetinová aróma je pripravená priniesť závan radosti a zmysel pôvabu a charakteru pre nový začiatok. Ovocné tóny sa miešajú s vôňou krásnej fialky a frézie pred drevitým dotykom pižma, ktoré sa nádherne rozvinie na nositeľke.
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Blush: je dielom  Annie Buzantian a formulácia spája akordy hrušky a otvorene ustupuje do srdca z lekna a zemolezu.
Marc Jacobs Daisy Shine Edition: vybrať z troch nádherne sfarbených flakónov, lesklých neónových farieb, od vášnivej červenej až po super lesklú fialovú a nádherne žiariacu zlatú, je neobvykle ťažké. Sú stvorené pre vaše potešenie a je len na vás, ktorý odtieň si k vašej nálade vyberiete.
Marc Jacobs Decadence One Eight K Edition: doprajte si posledný parfum od Marca v tomto roku, táto zlatá edícia je určená predovšetkým verným priaznivcom kolekcie. Luxus je zabalený do rafinovanej zlatej a je sexy voľbou pre vašu obľúbenú vôňu.
Marc Jacobs Divine Decadence: šumivé šampanské doplnené do klasickej verzie,  rovnako dekadentnej, ale vyjadrenie prichádza viac ako temperamentné. Kvetinový nástup je naznačený v novom prístupe a základ je dotvorený drevitými tónmi.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...