Úvod / Články / Články o parfumoch / Marc Jacobs Perfume Collection 2016
Tlačiť

Marc Jacobs Perfume Collection 2016

Ako sa končí rok 2016, duch Vianoc je všade tam, kde sa pozriete a vy sa posúvate počas dňa po nákupoch a hľadáte tie najkrajšie darčeky pre vašich blízkych. Pre všetkých nadšencov Marc Jacobs parfumov to bol bohatý rok, ktorý priniesol vône vyžarujúce chuť a vôňu vášne ...

Marc Jacobs Perfume Collection 2016

Marc Jacobs Daisy Blush: Marc Jacobs Daisy dievča nosí ružové šaty a červená sa vo vášnivom objatí. Kvetinová vôňa v sebe spája zimolez a konvalinky, zatiaľ čo vynikajúca mimóza pridáva svoj nádych vycibrenosti do príjemného jasu jari.
Marc Jacobs Daisy Dream Blush: sladká kvetinová aróma je pripravená priniesť závan radosti a zmysel pôvabu a charakteru pre nový začiatok. Ovocné tóny sa miešajú s vôňou krásnej fialky a frézie pred drevitým dotykom pižma, ktoré sa nádherne rozvinie na nositeľke.
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Blush: je dielom  Annie Buzantian a formulácia spája akordy hrušky a otvorene ustupuje do srdca z lekna a zemolezu.
Marc Jacobs Daisy Shine Edition: vybrať z troch nádherne sfarbených flakónov, lesklých neónových farieb, od vášnivej červenej až po super lesklú fialovú a nádherne žiariacu zlatú, je neobvykle ťažké. Sú stvorené pre vaše potešenie a je len na vás, ktorý odtieň si k vašej nálade vyberiete.
Marc Jacobs Decadence One Eight K Edition: doprajte si posledný parfum od Marca v tomto roku, táto zlatá edícia je určená predovšetkým verným priaznivcom kolekcie. Luxus je zabalený do rafinovanej zlatej a je sexy voľbou pre vašu obľúbenú vôňu.
Marc Jacobs Divine Decadence: šumivé šampanské doplnené do klasickej verzie,  rovnako dekadentnej, ale vyjadrenie prichádza viac ako temperamentné. Kvetinový nástup je naznačený v novom prístupe a základ je dotvorený drevitými tónmi.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!