Úvod / Články / Články o starostlivosti o pleť a telo / Matis Réponse Corrective Face Renew 100
Tlačiť

Matis Réponse Corrective Face Renew 100

Pre nový výnimočný pocit žiarivej pleti ...

Matis Réponse Corrective Face Renew 100

Peelingový krém inšpirovaný technikou mikrodermabrázie z estetickej medicíny.Keď klasická kozmetika dosiahne svoje limity, jej úlohu preberá estetická medicína. Jej metódy sú zaručene efektívne, ale v mnohých prípadoch aj bolestivé, a vždy invazívne.Dnes MATIS predstavuje inováciu: pleťový peeling inšpirovaný technikou mikrodermabrázie z praxe estetickej medicíny: MATIS FACE RENEW 100.

KRÁSNA ŽIARIVÁ PLEŤ
Počas života sa pleť vyvíja a jej celkový vzhľad sa môže meniť. Počas tehotenstva pleť napríklad stráca vitalitu a jednotný povrch. Mastná pleť je zase náchylná k tvorbe vyrážok a zväčšovaniu pórov. Proces bunkovej obnovy sa s časom spomaľuje a spôsobuje postupné pribúdanie vrások, ako aj tmavých škvŕn.


Pre žiarivú a jednotnú pleť, ktorá je vláčna, hladká a viditeľne omladená.

Pokrokový výskum MATIS viedol k vyvinutiu zloženia, ktoré spája mechanický a enzymatický peelingový účinok kombináciou dvoch aktívnych zložiek, ktoré pôsobia samostatne aj súčasne pre dosiahnutie výrazných výsledkov.

Abrazívny účnnok: KORUND
Korund je po diamante druhý najtvrdší minerál. Extrémne jemné zrnká korundového púdru sú obzvlášť vhodné na exfoliáciu. Korund leští povrch pleti mikročiastočkami, ktoré mechanicky eliminujú odumreté bunky a vyhladzujú nerovnosti.
Chemický (keratoytický) účinok: AHA KYSELINY
AHA kyseliny použité v prípravku MATIS FACE RENEW 100 pochádzajú z červenej morskej riasy. Morské AHA kyseliny sú menej dráždivé ako ovocné, zlepšujú biomechanické vlastnosti pleti a zvyšujú podiel hydratácie.AHA kyseliny podporujú peelingový účinok a regeneráciu pleti podporou jej bunkovej obnovy.

MATIS FACE RENEW 100 vyniká tiež úžasnou bielou textúrou, hladkou a hodvábnou, obohatenou o jemne exfoliačné korundové čiastočky, ktorá sa delikátne rozplýva pod prstami pre okamih čistého pôžitku. Svoje kúzla uvoľňuje od prvej aplikácie. Pleť je obnovená, úžasne vláčna a pružná, zbavená vrstvy, ktorá ju oberá o vitálny vzhľad.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...