Matis Réponse Soleil

PROFESIONÁLNA SLNEČNÁ STAROSTLIVOSŤ A OCHRANA

Matis Réponse Soleil

Réponse Soleil je línia určená pre pobyt na slnku, ktorá predstavuje riešenie pre každý fototyp. Poskytuje bezpečnú dvojitú ochranu UVA a UVB filtrov a Antileukine 6®, známa ako "zlatá riasa", doplnená povrchovým účinkom filtrov a chráni kožné bunky pred degeneráciou ich DNA. Vďaka ľahkým textúram a jemnej vôni poskytnú produkty nielen príjemný pocit, ale aj vysokú ochranu pokožky.

     Línia je určená pre všetkých zákazníkov, ktorí svoju pokožku nechcú nechať napospas škodlivým vplyvom slnečného žiarenia. Výsledkom je aktívne chránená a opálená pleť. Prípravky línie Réponse Soleil vás potešia svojou príjemnou vôňou a jemnou textúrou.

     Hviezdnym produktom tejto línie je určite Magnifying Gel - rozjasňujúci gél po opaľovaní na tvár a telo s ľahkou textúrou upokojí prípadné podráždenie pleti, zdokonalí opálenie a zaistí pokožke žiarivejší vzhľad pomocou drobných pigmentov.

Prípravky Réponse Soleil obsahujú dvojitú ochranu pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia.
• Úroveň 1: slnečné filtre
Ochranné UVA / UVB filtre blokujú škodlivé zložky slnečného žiarenia, pričom aktívne chránia pokožku pred poškodením.
• Úroveň 2: ochrana DNA
Antileukine 6®, chráni bunkovú DNA pred útokom voľných radikálov, ktoré vysiela UV žiarenie. Pôsobí priamo v jadre bunky a podporuje účinky slnečných filtrov na povrchu pleti. Tvorí ho prírodná zložka získaná zo zlatej riasy Laminaria ochroleuca, ktorá dokáže odolať intenzívnemu slnečnému žiareniu a zároveň zaručuje prevenciu proti predčasnému starnutiu pokožky.

RÝCHLEJŠIE OPAĽOVANIE
Tyr-excel: je kombinácia tyrozínu a oleje zo semien Luff. Urýchľuje vznik opálenia a zintenzívňuje ho.
 

ÚČINKY PROTI STARNUTIU
Smartvector UV: sú mikrokapsule, ktorých plášť sa počas opaľovania rozloží a vypustí aktívne ingrediencie. Mikrokapsule obsahujú zapuzdrené aktívne - vitamíny C a E, ktoré bojujú s predčasným starnutím.

SLNEČNÉ OCHRANA
Sun filtres (slnečné filtre): sú komponenty organickej chémie. Zachytávajú ultrafialové žiarenie, čím sa slnečná energia premení na neškodné teplo. Chráni pred UVA a UVB žiarením.

PO OPAĽOVANÍ - UPOKOJENIE
Soothing complex (upokojujúci komplex): obsahuje aktívne ingrediencie z kvetov lekien. Po opaľovaní znižuje teplotu pokožky, upokojuje ju a napomáha redukovať pocity pálenia. Bojuje proti zapáleniu. Zlatisto sfarbené pigmenty v podobe zlatého púdru. Pomocou najpokročilejších technológií získaný intenzívne tónovaný pigment perfektne odráža svetlo a vytvára tak na pokožke jedinečný vizuálny efekt.

zdroj: www.paris-matis.cz

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...