Úvod / Články / Články o líčení / Max Factor Colour Elixir Gloss
Tlačiť

Max Factor Colour Elixir Gloss

Intenzívny farebný lesk.

Max Factor Colour Elixir Gloss

Trendom sa stávajú intenzívne farebné lesky, ktoré zahalia pery žiarivým vzhľadom s hladkým pocitom balzamu.


V roku 1930 pán Max Factor predstavil Hollywoodu prvý lesk na pery, ktorý dokázal pery počas filmovania zahaliť do nádhernej žiarivosti. Teraz značka Max Factor vynáša vysoký lesk a farebnosť na novú úroveň s uvedením pokrokovej inovácie v skrášľovaní pier - Colour Elixir Gloss.
Dosiahnutie pôsobivého vzhľadu uľahčuje špeciálny penový aplikátor, ktorý zabezpečuje správne dávkovanie farby na pery a umožňuje vrstvenie farebnej intenzity. Vysoký podiel farebných pigmentov v zložení lesku sa hladko rozplýva na perách, dodá vám dostatočnú farebnosť pri samostatnej aplikácii alebo ozvláštni vaše pery pri nanesení na vrstvu rúžu.


Osvojte si hodvábny neutrálny efekt v odtieni Pristine Nude pre zvýraznenie prirodzenej krásy vašich pier oslnivým ružovým podtónom. Ak túžite mať pery výnimočné, siahnite po sýtejších farbách trendovej palety, vytvorte si žiadostivé pery s odtieňom Polished Fuchsia, ktorý vám zaručí 3D pery s neuveriteľným pocitom ľahkosti. Bez ohľadu na váš vkus a štýl, tieto intenzívne farebné hydratačné lesky vám dodajú presne takú žiarivosť, akú od lesku očakávate, a pridajú k nej výživu a nádherne hladký pocit balzamu.
Svetová kreatívna riaditeľka pre Max Factor, Pat McGrath, hovorí: „Hoci balzamy a tónovacie balzamy poskytujú perám výživu, na pohľad pôsobia nevýrazne a chýba im správna farba. Max Factor Colour Elixir Gloss pôsobí príjemne ako balzam, avšak bohatý obsah pigmentov pery nádherne zafarbí, najmä v prípade tmavších odtieňoch. Navyše má žiarivejší lesk, čo dodáva perám plný tvar.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...