Úvod / Články / Články o líčení / Max Factor Excess Volume Extreme Impact Mascara
Tlačiť

Max Factor Excess Volume Extreme Impact Mascara

Ohromujúci objem s intenzívne čiernym lakovaným efektom – dokonalá kombinácia pre pôsobivé riasy.

Max Factor Excess Volume Extreme Impact Mascara

Dosiahnite novú úroveň oslnivého objemu rias s Excess Volume Extreme Impact Mascara – dokonale navrhnutou maskarou od Max Factor, ktorá spája extrémny objem s intenzívne čiernym lakovaným efektom.

Nová Excess Volume Extreme Impact Mascara je venovaná ženám, ktorým tradičné objemové maskary neprinášajú uspokojenie. Účinne kombinuje bázu pre mega objem rias s intenzívnou čiernou vrchnou vrstvou laku pre dosiaľ nevídaný efekt.

Maskaru si preverila celosvetová kreatívna riaditeľka Max Factor, Pat McGrath, počas módnych prehliadok na jar/leto 2014.

Modelky nalíčené s touto maskarou vyčnievali z radu, odlišovali sa ohromujúcim objemom a intenzívnym vzhľadom rias celkom nových rozmerov. Ako Pat poznamenáva: „Použila som maskaru Max Factor Excess Volume Extreme Impact pre vytvorenie naozaj výnimočného vzhľadu. Túto sezónu má prednosť všetko výrazné: plné a objemné, ale zároveň aj intenzívne čierne riasy s lakovaným efektom premenia bežný vzhľad na neobyčajný.”

Vedci Max Factor sa nechali inšpirovať procesom výroby luxusných kožených výrobkov a zistili, že tajomstvo výnimočného objemu rias spočíva v ich lakovaní – presne ako sa lakuje koža. Pri lakovaní sa koža pokrýva vrstvou akrylového roztoku. Keď akryl zaschne, zvýrazní farbu čiernej neuveriteľne hladkou vrstvou, je trvácna, ochranná a flexibilná, pričom ju charakterizuje vysoký lesk a intenzívny vzhľad. Na proces lakovania je vhodná len koža najvyššej kvality, pretože akékoľvek nerovnosti na jej povrchu sa lakovaním zvýraznia a vrstva laku môže ľahko popraskať.

Rovnaký princíp platí aj v prípade maskary. Aplikácia vrchnej vrstvy intenzívneho tmavého laku na objemovú maskaru nízkej kvality výsledný efekt je horší, pretože lak zvýrazní povrchové nerovnosti. Je preto dôležité, aby základná objemová vrstva bola vysokej kvality a vytvorila dokonalý podklad pod intenzívnu, tmavú vrstvu laku. Ten podporí objem, hladkosť a trvácnosť rias výrazne čiernym lakovaným efektom, ktorý vydrží.

„Tradičné objemové maskary často poskytnú ženám menej, ako očakávajú. Naša nová maskara vytvára maximálny pôvab v podobe extrémneho objemu, ako intenzívneho, čierneho lakovaného efektu, ktorý znásobuje konečný objemový efekt. Znamená to, že vaše riasy dosiahnu novú úroveň objemu a intenzity. Ja to volám efekt vlhkých rias.“ Pat McGrath, celosvetová kreatívna riaditeľka Max Factor

Ako pôsobí?

ZÁKLADNÁ VRSTVA – EXTRÉMNY OBJEM

Super zhusťujúca farba s obsahom vosku, tmavých pigmentov a objemových čiastočiek pre dosiahnutie vysokokvalitného zafarbenia a ohromujúceho objemu. V kombinácii s našou najväčšou kefkou zaručuje farba riasam maximálny objem.

VRCHNÁ VRSTVA – INTENZÍVNY LAK

Intenzívny čierny lak má redšiu konzistenciu ako základná farebná vrstva, vďaka čomu sa ľahko rozplýva po celom obvode rias. Lak pokrýva riasy od korienkov po končeky a vytvára výrazne sýty čierny, lesklý povrch bez toho, aby poškodil alebo odstránil spodnú objemovú vrstvu. Gélová textúra laku podporuje zhustenie rias a fixuje farbu, pričom riasy v okamihu vyhladzuje a zintenzívňuje ich objem. Umožňuje dosiahnutie ohromujúceho objemu rias s dlhotrvácnym efektom.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...