Úvod / Články / Články o líčení / Max Factor Lasting Performance Foundation
Tlačiť

Max Factor Lasting Performance Foundation

Max Factor predstavuje Max Factor Lasting Performance Foundation – make-up s technológiou odolnosti voči dotykom, ktorý ženám zaručí prirodzený a výnimočne trvácny efekt ...

Max Factor Lasting Performance Foundation

Porušte pravidlá tradičného líčenia s make-upom Max Factor Lasting Performance; dlhotrvácny make-up je navrhnutý tak, aby pleti dodal nádherný a prirodzený vzhľad. Súčasné ženy s ním môžu mať istotu bezchybného vzhľadu, ktorý vydrží.

Perfektný make-up

Moderné ženy chcú make-up, ktorý vyzerá dostatočne prirodzene, avšak zotrvá na ich pleti celý deň. Mnohé ženy si myslia, že dlhotrvácne make-upy nevyzerajú prirodzene, pôsobia na pleti ťažko a hrubšie. Preto si zvyčajne volia kombináciu tekutého make-upu a púdru. Aplikácia oboch produktov im však zaberá viac času, navyše sa produkty usadzujú v linkách pleti a efekt sa počas dňa zhoršuje.

Umenie líčiť

V spolupráci so svojím tímom profesionálnych vizážistov Max Factor odhalil, že kombinácia tekutého make-upu a púdru patrí k najčastejšie zaužívaným zvykom pri líčení – tak v prípade vizážistov, ako aj žien. Sieť profesionálnych vizážistov Max Factor neustále inšpiruje značku k porušovaniu a prekonávaniu pravidiel v líčení. Max Factor Lasting Performance Foundation porušuje pravidlá tým, že poskytuje ženám plné krytie s efektom, ktorý vydrží celý deň, pričom pôsobí úžasne a prirodzene. 

„Dosiahnuť prirodzený vzhľad pleti s celodennou trvácnosťou si často vyžadovalo použitie dvoch alebo viac produktov aplikovaných v niekoľkých krokoch. Vždy sa teším na prípravky, ktoré prekonávajú pravidlá tradičného líčenia a poskytujú ženám všetko, čo potrebujú. Max Factor Lasting Performance Foundation poskytuje ženám plné krytie s úžasne prirodzeným efektom, ktorý vydrží po celý deň.  Bez ohľadu na to, či líčim modelku na prehliadku, alebo nevestu na jej veľký deň, viem, že sa jej Lasting Performance nebude rozmazávať ani otierať a pleť vydrží krásna po celý deň.”  Pat McGrath, celosvetová veľvyslankyňa Max Factor

Veda

Zloženie odolné voči dotyku: Zloženie make-upu obsahuje rôzne maz absorbujúce zložky, s ktorými make-up vydrží po celý deň bez pocitu zaťaženia pleti a bez usadzovania sa v linkách. Make-up bol sformulovaný tak, aby predišiel „obnosenému” vzhľadu počas dňa. 

Technológia trvácneho efektu: Zloženie sa opiera o technológiu, ktorá vytvára na povrchu make-upu ochrannú vrstvu odolávajúcu dotykom a otieraniu. Ochranná vrstva sa formuje krátko po nanesení, keď textúra make-upu zaschne.

Ľahký pocit na pleti: Make-up je ľahký a prispôsobivý, pleť sa v ňom prirodzene pohybuje, nemá pocit suchosti ani stiahnutia. 

Svieži, prirodzený efekt: Púder absorbujúce maz redukuje nežiaduci lesklý vzhľad a zaručuje úžasne trvácny, bezchybný efekt.

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...