Úvod / Články / Články o líčení / Max Factor Smokey Eye Drama Kit
Tlačiť

Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Paletka očných tieňov namiešaná odborníkmi.

Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Pre dymové líčenie a nádherne zvýraznené obočie v štyroch jednoduchých krokoch. Značka Max Factor sa teraz rozhodla uľahčiť ženám ich snaženie a uvádza novú paletku Smokey Eye Drama Kit. Keďže sú ženy často frustrované pri výbere paletiek očných tieňov, Max Factor prináša paletky s odtieňmi, ktoré namiešali experti na odtiene spoločne s poprednými hollywoodskymi vizážistmi. Výsledkom sú štyri majstrovské paletky s dokonale zladenými vysoko pigmentovanými odtieňmi pre dosiahnutie množstva lookov a vyzdvihnutie individuálnej krásy ženy.

Od zemitých tónov, ako sú hnedé, hnedosivé a sivé, cez neutrálne tóny so zlatým odleskom pre zvýraznenie očí žien s tmavším tónom pleti, každá paletka obsahuje živé, vrstviteľné farebné pigmenty obohatené o zvláčňujúce zložky pre hladkú a rovnomernú aplikáciu. Inovačné zloženie umožňuje použitie vyššej koncentrácie perlete pre nádherný lesk, čo je výhodou oproti tradičným kompaktným tieňom. Vďaka novej technológii je dosiahnutie pôsobivého vzhľadu očí záležitosťou niekoľkých sekúnd.

Dolaďte dymové líčenie perfektne zvýrazneným obočím. Nie je žiadnym tajomstvom, že profesionálni vizážisti dokážu perfektnou úpravou obočia vyzdvihnúť celú tvár, a taktiež platí, že žiadne dymové líčenie sa nezaobíde bez zvýrazneného obočia. Pre dokonalú transformáciu očí obsahuje paletka Smokey Eye Drama Kit profesionálny matný tieň na obočie. Pat McGrath radí: „V zákulisí módnych prehliadok používame tento tieň pre úpravu tvaru, zdvihnutie a zvýraznenie obočia. Zvoľte si odtieň presne podľa farby vašich vlasov, alebo pre jemnejší vzhľad siahnite po jemne svetlejšom odtieni.“

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...