Úvod / Články / Články o parfumoch / Monaco Femme & Homme
Tlačiť

Monaco Femme & Homme

Viac ako legenda ...

Monaco Femme & Homme

Monaco Parfums - dych berúci sen, miesto s najvyššou prestížou a bohatým kultúrnym dedičstvom, lúč svetla na horizonte, stelesnenie výnimočného monackého mýtu. Monacká skala vo vnútri flakónu, zreteľná túžba zachytiť ich životný štýl - art de vivre. Monaco Parfums vyvolávajú spomienky na čarovné chvíle strávené na stredomorskej riviére, ples v kniežacom paláci, ktorý trvá až do jasného azúrového rána. Prvýkrát spájajú slávne meno a jeho očarujúci lesk s vôňami, ktoré sa stanú rovnakým mýtom ako celé monackej kniežatstvo.

Monaco Femme - existuje snáď dievča alebo žena, ktorá by sa aspoň na okamih nechcela stať ozajstnou princeznou prechádzajúcou sa v rozprávkových šatách po kvitnúcich záhradách okolo paláca? Prepojenie snovej atmosféry, luxusu a zábleskov odrážajúcich sa od vodnej hladiny bolo hlavnou inšpiráciou pri zrode klasickej, kvetinovo chyprové kompozície s ústrednou hrdinkou v podobe legendami opradenej mimózy dodávajúcej celej kompozícii klasické elegantné vyznenie. Nežný púdrový tón kvetov žltej mimózy dopĺňa v úvode svieža nóta citrusov, bergamotu a horkých pomarančov. Ich iskrivý gejzír zjemňuje hebkosť okvetných lístkov bielych ruží. Srdci vône vládne harmónia namiešaná z neroli, malín a broskýň. S ušľachtilým santalovým drevom a pačuli prichádza v samom závere dotyk rafinovanej zmyselnosti a štýlovo vycibrenej elegancie.

Zloženie:
Hlava: pomaranč, bergamotu, petitgrain, biela ruža
Srdce: neroli, malina, broskyňa
Základ:  santal, pačuli, mimóza, heliotrop

Monaco Homme V Monaku kraľuje móda a štýl, a preto sa stalo vyhľadávaným cieľom všetkých, ktorí si dokážu užívať život ako pohárik najušľachtilejšieho šampanského. Šport, palác, kasíno - tu to nespí vo dne ani v noci! Zmysly sú doslova bombardované zážitkami - raz burácajú ulicami vozidlá F1, ktoré strieda tiché šumenie vodotryskov v najštýlovejších záhradách sveta, inokedy elektrizujúca zeleň hracích stolov s ruletou súperí s temnou modrou morského horizontu. Milovník všetkého krásneho, muž, ktorý pozná svoju cenu a vie sa pohybovať v najvyšších kruhoch. Muž Monako pevne drží v rukách opraty svojho života, zbožňuje vzrušujúce momenty a vie si vychutnať akékoľvek pokušenia, ktoré sa mu uprostred stredomorského raja ponúka. Kto by mu mohol a chcel odolať? Ústredným mottom parfumu Monaco pre mužov sú ľahko identifikovateľné, korenisto drevité tóny s elegantným podkreslením.

Zloženie:
Hlava: bergamot, citrón
Srdce: magnólia, čili papričky
Základ:  ambrox, vetiver, koža

 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!