Úvod / Články / Články o parfumoch / Mont Blanc Legend Night
Tlačiť

Mont Blanc Legend Night

Prenesie vás do tajov a štýlu muža ...

Mont Blanc Legend Night

Dom MontBlanc vytvára ešte jednu legendu, vôňu Legend Night pre mužov. Prostredníctvom tejto novej verzie klasickej vône Legend,  prináša ešte jeden prírastok do svojho rozširujúceho sa sortimentu, ktorý pozostáva z Legend Intense, Legend Spirit a tiež  limitovanej edície medzi nimi Legend Special Edition 2013.

Písal sa rok 2011, kedy Mont Blanc predstavil klasickú vôňu Legend,  vznešenosťou prudká a pozostávajúca z kódov domu, kde módny štýl a high-tech plnia túžby mužov. Je majstrovským dielom, jemným, ale silným a pevným s vrodenou vierohodnosťou.  Prirodzenosť vytvára svoju silu zvádzania, modlu a vyjadrenie mužnosti v džentlmenskom klube.

MontBlanc Legend Night, rafinovaná aróma mocného muža a to bez sebectva alebo toho, že by chcel niekedy zapôsobiť. Muž Mont Blanc Legend Night má prirodzenú silu a vedúcu osobnosť. Je rovnako očarujúci a tajomný, ako jeho priamy útok a prináša tak žiadanú modernosť. Vďaka silnej osobnosti je táto vôňa plná kontrastov, na pozadí s drevinami a sladkými citrusovými tónmi. Týmto unikátnym spôsobom prichádza do vône sila a energia. Ušľachtilý a sebaistý štýl odhaľuje výraznú osobnosť, zatiaľ čo vôňa ukazuje módnu identitu cez technológiu miešajúcu eleganciu a pokoj v obraze domu Mont Blanc.

Mont Blanc Legend Night vôňa odhaľuje drevitú formuláciu, ktorá je osviežujúca, intenzívna a elegantná. Jej hlavné tóny sa nesú v kombinácií sviežeho citrónu a yuzu. V klasických kolínskych vodách, čerstvá vôňa je tvorená sviežimi a dynamickými citrusmi. Srdce kompozície sa odhaľuje na vrelej a zmyslenej kombinácií z tonka bôbov a kašmírového dreva. Vytvára vzrušujúcu brázdu a zhrnie vás pocitom, kedy relaxujete v pohodlnej koženej sedačke s pripálenou cigarou, ktorá ešte vždy horí.

Flakón vône je poctou štýlu a impozantnosti, ktorý patrí k dizajnu kolekcie a vyzdvihuje tekutinu, ktorá sa nachádza vo vnútri. Vycibrený štýl je oslňujúci v kontraste čiernej s koňakovou farbou skla flakónu. Tieto odtiene vás prenesú do tajov a štýlu muža Mont Blanc Legend Night.

Zloženie:
Hlava: citrusy, mandarínky, brusnice
Srdce: yuzu
Základ: tonka bôby, kašmírové drevo

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...