Úvod / Články / Články o parfumoch / Mont Blanc Legend Spirit
Tlačiť

Mont Blanc Legend Spirit

Legenda pokračuje.

Mont Blanc Legend Spirit

Je celkom prirodzené, že Montblanc Legend pokračuje vo svojej inšpirácii novou, ešte mužnejšou vôňou s rovnakou dávkou elánu a príťažlivej úprimnosti. Dnes značka Montblanc znovuobjavuje osobnosť muža zachytenú v okamihu totálnej slobody a pokoja prostredníctvom novej vône Montblanc Legend Spirit.

Vôňa odhaľuje viac bežný a nestrážený aspekt muža Montblanc Legend, pričom vyjadruje jeho prispôsobivý dojem a nepopierateľne elegantné prvky jeho charakteru. Pokojný muž, s večne blúdiacou mysľou, túžiaci po objavovaní nových horizontov a neprebádaných vízií. Jeho predstavivosť je stimulovaná všetkým, čo ho obklopuje... výstavy moderného umenia, nádherné obzory, spanilé pobrežia, moderný dizajn jeho hotela. Vychutnáva si kokteil v trendovej strešnej kaviarni New Yorku alebo bosý na brazílskej pláži. Jeho sofistikovanosť je vždy obdivovaná. Neodolateľne atraktívny Montblanc Legend Spirit odhaľuje nový rozmer jeho presvedčivej charizmy

Inšpirovaná všetkými formami a odtieňmi bielej, od snehu po mramor, dvojica parfumérov Nathalie Lorson a Olivier Cresp uspela pri vytvorení sviežej, mužnej, intenzívnej vône,  nemenej pôsobivej ako pohľad na dych vyrážajúcu scenériu.
Inovačnú pyramídu tónov sviežej, drevitej a aromatickej vône tvoria výnimočné zložky. Iskrivé tóny ružového korenia, trpkého grapefruitu a transparentného bergamotu sa uvoľňujú od prvého okamihu. Aromatické srdce vyznieva divokým dojmom kombináciou intenzívnej levandule, hypnotizujúceho kardamómu a povzbudivého akvatického akordu. Biele dreviny – santal, céder a kašmír – zmyselne doplnené machom, ktorý je unikátnym podpisom vône Montblanc Legend, vytvárajú autentický príjemný základ zjemnený kokteilom z bieleho pižma. Vôňa zahreje pokožku, pulzuje pri kontakte s ovzduším a upútava silou nezameniteľnej kompozície.
Podpis Montblanc sa odhaľuje vo vrchnej časti flakónu, ako aj na uzávere. Tri kovové prstene, symbol písacích pomôcok Montblanc, sú umiestnené v spodnej časti balenia, kým emblém Montblanc sa vyníma na žiarivom bielom pozadí.
Angličan Simon Clark, tvár vône Montblanc Legend, sa stáva tiež stelesnením muža Montblanc Legend Spirit.

Zloženie:
Hlava: ružové korenie, grep, bergamot
Srdce: levanduľa, kardamón, akvatický akord
Základ: santal, céder, kašmír, mach, biele pižmo

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...