Úvod / Články / Články o parfumoch / Montblanc Emblem
Tlačiť

Montblanc Emblem

Nezmazateľný podpis nadčasového muža.

Montblanc Emblem

Predstavením novej pánskej vône Montblanc prekonáva zákony príťažlivosti silou vlastného príbehu, skladbou akordov a mužným stvárnením flakónu. Montblanc Emblem je významným medzníkom značky Montblanc, je jej novou identitou.

Vôňa je bezchybnou poctou dedičstvu Montblanc, symbolom šiestich ľadovcov ohraničujúcich najvyšší vrch Európy. Emblem si vyberá najnoblesnejšie z hodnôt značky: triezvosť, dokonalosť, precíznosť. Jej stopa odráža životný štýl a umenie zvodnosti – brilantné, temperamentné, priame. Muža, ktorý na ňu natrafí, obdaruje inšpiráciou.

Je to muž, ktorý disponuje húževnatosťou, sebavedomím a vyrovnanosťou, vďaka čomu dosahuje svoje méty. Neochvejný vo svojich rozhodnutiach, perfektne si vedomý vlastného vkusu. Vždy zaujme uvoľneným šarmom, štýlom a svojím zmyslom pre luxus s ohľadom na detaily.

Vôňa

Montblanc Emblem má klasickú kompozíciu – náročnú, nadčasovú a vyzývavú.

„Táto vôňa prehovára tónmi cenných surovín najvyššej kvality.“, odhaľuje parfumérka Sonia Constant. Pravdou je, že aj klasická vôňa môže byť upravená spôsobom, aby evokovala túžbu, pestrosť a modernosť.

„Emblem vyžaruje eleganciu okorenenú kontrastom zmyselnej škorice a vodnatých, takmer mrazivých lístkov fialky.“, pokračuje tvorkyňa vône. „Vysnívaná podoba klasickej vône… absolútne moderná.“

Vrchné tóny prekypujú šťavnatou horkosťou grapefruitu. Hlavný akord vyznieva horúco aj chladivo prostredníctvom ľadovej zmesi kardamómu a šalviových listov, zasiahnutou prekvapivým spojením ružového a čierneho korenia. Mrazom pokryté lístky fialky sa rozpúšťajú pri kontakte s ostrým charakterom škoricových listov. Pačuli očistené od svojej zemitosti vytvára vo vôni Montblanc základ zahalený intenzitou drevín a ambry.

Tu pramení príťažlivosť a návykovosť vône: jej tóny sú ako chvenie, ktoré pocítite, keď svoju pokožku zahaľujete do práve ožehlenej luxusnej košele.

Flakón

Svojím dizajnom flakón očaruje a láka ako čierny ónyx, mohutný a hladký polodrahokam, ktorého okraje vyleštil čas. Jeho tvar fascinuje, popiera zvyklosti. Unikátny dizajn je ďalším podpisom Montblanc. Flakón vône Emblem svojím vzhľadom nepripomína žiadne iné parfumérske dielo. Je jedinečný, a tým sa stáva emblémom Montblanc.

Jeho veľkosť a kontúry vám v okamihu v mysli vyvolajú predstavu zasneženého vrchu a šiestich ľadovcov. Ďalší emblém mužnosti, triezvosti a majestátnosti. Čisté línie vynikajú precíznosťou a dokonalosťou, podobne ako predchádzajúce diela Montblanc, či už sa jedná o písacie potreby alebo iné nadčasové inovácie. Je talizmanom muža s prirodzenou autoritou.

Uvedenie: jar 2014

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...