Úvod / Články / Články o parfumoch / Nina Ricci Rose Extase
Tlačiť

Nina Ricci Rose Extase

Nina Ricci, sladká a rafinovaná žena ...

Nina Ricci Rose Extase

Spolupráca Niny Ricci  a herečky a modelky Laeticia Casta nezostala bez povšimnutia verných fanúšikov i milovníkov vôni. Teraz prichádza na rad nové divadelné dejstvo. Pripravte sa a privítajte novú, zvodnú Rose Extase.

Nina Ricci je jedna z najvýraznejších módnych návrhárok, vytvára poetické a romantické kreácie. Je vnímaná ako symbol francúzskej elegancie s inovatívnymi prvkami. Tento veľký módny dom prerodom udržiava svoje tradície. Vôňa L’Extase z roku 2015, s ktorou prišila Nina, zaviala nový vietor pri tvorbe dámskych parfumov. Jej nová vôňa Rose Extase je vôňou extázy, šťavnatosti, sexuality a prináša viac autenticity. Flakón pôsobí mimoriadne elegantne, ako vhodný doplnok na večer. Veľmi noblesný, v symbolike elegancie a parížskeho ducha. Nádheru prináša i plne matný ružový lak na flakóne. Ružová symbolizuje romantiku. Zlaté detaily sú ako plakety nesúce podpis a zjemňujú celkový vzhľad. Čierna saténová stuha obohacuje tento malý šperk.

Nina Ricci vyzvala talentovaného majstra parfuméra Francisa Kukrdjiana, aby zhomtnil svoje najdivokejšie sny.  Túto výzvu prijal a svoj talent preniesol do tejto extravagantnej vône. Nie je zostavená v klasickom rámci, je rozdelená do dvoch rovín. Prvou je súzvuk ruže, ktorý v sebe spája eleganciu ruže a ovocnú iskrivosť malín. Druhá vrstva je v podaní zamatového pižma, ktoré kombinuje erotickú silu, jantárovú sladkosť a svetlé drevo. Výsledkom je návyková vôňa, otvorená vašim najtajnejším túžbam.

Zloženie:
Hlava: červené bobuľovité ovocie
Srdce: ruža, maliny
Základ: vanilka, pižmo, jantárové drevo

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!