Úvod / Články / Články o parfumoch / Paco Rabanne 1 Million Privé a Lady Million Privé
Tlačiť

Paco Rabanne 1 Million Privé a Lady Million Privé

Červený koberec, fotografi, reflektory ...

Paco Rabanne 1 Million Privé a Lady Million Privé

Paco Rabanne uviedol vôňu pánsku vôňu 1 Million v roku 2008 a dámsky náprotivok  Lady Million v roku 2010. Dvojica parfumov inšpirovaná extravaganciou, zlatom a bohatstvom sa stali veľmi populárnymi a obľúbenými. Pre fanúšikov uviedol módny dom aj ďalšie línie tej vône či už Lady Million Eau de Parfum alebo  1 Milionn Intense.
Nové vône -  dvojica pre pánov a dámy, bude uvedená na trh v lete roku 2016, pod názvami 1 Milion Privé a Lady Million Privé.

„Červený koberec, fotografi a reflektory. Hollywood, Paríž, Londýn, Saint Petersburg. Luxus, bohatstvo, pôvab, prázdnota.  Vezme ju za ruku a vedie ju. Spoločne, bežia, stratia sa a schovajú. Ona je Bonnie pre Clyda. V palebnej línii je čistá radosť z neznesiteľného, povzbudzujúceho adrenalínu, ktoré sa mení na iskrenie. Bezpečne otvoria dvere iba lusknutím prstov. Sú tam. Šumivý, intenzívny a drahý slávny zlatý bar .... Ako sa zatvoria dvere za nimi, svet prenasledovania, partneri zločinu odchádzajú do úzadia. Za svitania, sú preč. Legendárna vôňa pretrváva vo vzduchu. Prst na pery. Čo to bolo? Pst ... Mlčať je zlato. Budúcnosť je ich. "(z tlačovej správy)

1 Million Privé je orientálna - drevitá vôňa plná kontrastov, pod je vznik je podpísaný tvorca parfumov Christophe Raynaud. Otvára sa krvavo červenou mandarínkou a škoricou, ingredienciami, ktoré stoja aj pri vzniku originálnej vône. Srdce sa skladá z tabaku, obohateného o živicu z myrhy. Základom je teplá a zmyselná zmes pačuli a absolút tonka bôbov.

Zloženie:
Hlava: červená mandarínka, škorica
Srdce: tabak, myrha
Základ: pačuli, tonka

Lady Million Privé je vytvorená parfumérkou Anne Flipo ako vôňa pre fascinujúce a neodolateľné ženy. Nová skladba sa stáva hypnotikom, je hlboká, zmyselná a orientálna. Otvára sa pomarančovými kvetmi a drevitými tónmi. Trojica heliotropu, vanilky a malín tvorí srdce parfumu, položené na teplom základe z pačuli, kakaa a medu.

Zloženie:
Hlava: pomarančový kvet, drevo
Srdce: heliotrop, malina, vanilka
Základ: pačuli, kakao, med

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...