Úvod / Články / Články o parfumoch / Prada La Femme a Prada L´Homme
Tlačiť

Prada La Femme a Prada L´Homme

Miuccia Prada napáda pojem pohlavia vo vôni ...

Prada La Femme a Prada L´Homme

Legendárny milánsky dom Prada prináša Prada La Femme a Prada L'Homme. Voňavá "dvojica rovných" predstavuje muža a ženu, ktorí sa

"zjednocujú do rovnakej vízie, kedy on môže byť jej a ona jeho, absolútny muž a absolútna žena. Môžu byť milencami, priateľmi  alebo dokonca aj cudzincami, obaja majú viac identít."

Prada L'Homme je prvou veľkou vôňou Prady pre mužov, ktorá prišla po štyroch rokoch, ak nerátame líniu Luna Rossa, ktorá je športovou kolekciou vône a láka iný typ zákazníka. Ich voňavé cesty sa nestretnú. Luxusne dizajnovaný flakón našiel inšpriáciu v Saffiane, značky zrodenej z vášne a lásky ku kráse, tak typickej u Talianov.

Pre tento zvodný pár, La Femme a L'Homme, Miuccia Prada napadla pojem pohlavia vo vôni. Prada L'Homme je založený na výraznosti fougere, ktorý je v harmónii symboliky pánskych vôni z minulého storočia. Táto mužská tématika je podporená jemnými tónmi neroli, fialkou a irisom, ktoré miešajú jednotlivé nuansy definujúcimi čo je mužská a čo ženská vôňa.

Prada La Femme je klasická vôňa značky Prada, ktorá sa vyhýba klišé a trendom, ktoré preddefinovali ženské parfumy. Frangipani, kvetina je previazaná s irisom, prvkom nesúcim DNA domu, je obohatená o korenie, včelí vosk a tuberózu. Táto vôňa je rýdzo ženská, upokojujúca a ľahko sa nosí. Stane sa vašim štartom do nového dňa a zlepší náladu.

Tento pár vôní sa dokonale dopĺňa. Má silnú dávku energie, čo vás bude navzájom zosiľovať a motivovať. Nie je to vôňa pre záletníkov, vôňa je pre istých ľudí, ktorý prvá trieda a sofistikovanosť ležia v DNA.

 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...