Úvod / Články / Články o parfumoch / Prada Luna Rossa Carbon
Tlačiť

Prada Luna Rossa Carbon

Položená na zemi a prírode, na jej minerálnej sviežosti ...

Prada Luna Rossa Carbon

Carbon (uhlík) – základný prvok organického života. Môže mať podobu oslňujúceho diamantu, ale i silu čierneho grafitu. Vôňa vytvorená silou tej najrobustnejšej horniny na planéte, ale i sviežosťou vzduchu pre naše bytie.
Prada Luna Rossa Carbon fougeré vôňa, ktorá spája pokrokovú destiláciu bylín a minerálov do komplexu plného energie. Jednotlivé prvky vône boli starostlivo vyberané, aby tak vytvorili unikátny komplex – zelené citrusy bergamot z Talianska, sálavé drevnaté tóny pačuli či suchý jantár ambroxan. Jadro všetkých Prada vôní – levanduľa, svojim novým použitím pri spracovaní vytiahla do popredia zaujímavý nový prvok metalické akordy, ktoré sú použité moderným radikálny spôsobom.

Prada Luna Rossa Carbon je položená na zemi a prírode, ale jeho minerálna sviežosť tiež patrí do moderného mestského sveta.

Flakón vône dizajnéri navrhli v téme línie Luna Rossa, avšak použili radikálne odlišné materiály. Vizuálne ma hĺbku bridlice, uhlia alebo jadra, ale s komplexnou textúrou. Základ flakónu je v bohatej čiernej farbe, absorbuje svetlo. Sklo je mäkké čierne, nepriehľadné. Vrchná časť je tmavá, ale už s priehľadnosťou skla. Krása flakónu ťaží z rafinovanej dokonalosti a vyspelej technológie. Logo Prada je zvýraznené na červenom pruhu v prednej časti flakónu. Toto dielo je architektonickým skvostom a prináša rovnováhu.

Vôňa je transformovaná pomocou najpokročilejších technológií 21. storočia do niečoho prekvapivého. Táto vôňa obrátila veci okolo, uzavrela ich od seba a vytvorila zázrak alchýmie. Zmyselnosť je stelesnená modelom Tim Schumacher  v evokujúcich čiernobielych záberoch fotografa Craiga McDeana.

Zloženie:
Hlava: bergamot,  čierne korenie
Srdce: levanduľa, vodné akordy, tinktúra, metalické nóty, carbon
Základ: pačuli, ambroxan

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...