Úvod / Články / Články o parfumoch / Prada Luna Rossa Carbon
Tlačiť

Prada Luna Rossa Carbon

Položená na zemi a prírode, na jej minerálnej sviežosti ...

Prada Luna Rossa Carbon

Carbon (uhlík) – základný prvok organického života. Môže mať podobu oslňujúceho diamantu, ale i silu čierneho grafitu. Vôňa vytvorená silou tej najrobustnejšej horniny na planéte, ale i sviežosťou vzduchu pre naše bytie.
Prada Luna Rossa Carbon fougeré vôňa, ktorá spája pokrokovú destiláciu bylín a minerálov do komplexu plného energie. Jednotlivé prvky vône boli starostlivo vyberané, aby tak vytvorili unikátny komplex – zelené citrusy bergamot z Talianska, sálavé drevnaté tóny pačuli či suchý jantár ambroxan. Jadro všetkých Prada vôní – levanduľa, svojim novým použitím pri spracovaní vytiahla do popredia zaujímavý nový prvok metalické akordy, ktoré sú použité moderným radikálny spôsobom.

Prada Luna Rossa Carbon je položená na zemi a prírode, ale jeho minerálna sviežosť tiež patrí do moderného mestského sveta.

Flakón vône dizajnéri navrhli v téme línie Luna Rossa, avšak použili radikálne odlišné materiály. Vizuálne ma hĺbku bridlice, uhlia alebo jadra, ale s komplexnou textúrou. Základ flakónu je v bohatej čiernej farbe, absorbuje svetlo. Sklo je mäkké čierne, nepriehľadné. Vrchná časť je tmavá, ale už s priehľadnosťou skla. Krása flakónu ťaží z rafinovanej dokonalosti a vyspelej technológie. Logo Prada je zvýraznené na červenom pruhu v prednej časti flakónu. Toto dielo je architektonickým skvostom a prináša rovnováhu.

Vôňa je transformovaná pomocou najpokročilejších technológií 21. storočia do niečoho prekvapivého. Táto vôňa obrátila veci okolo, uzavrela ich od seba a vytvorila zázrak alchýmie. Zmyselnosť je stelesnená modelom Tim Schumacher  v evokujúcich čiernobielych záberoch fotografa Craiga McDeana.

Zloženie:
Hlava: bergamot,  čierne korenie
Srdce: levanduľa, vodné akordy, tinktúra, metalické nóty, carbon
Základ: pačuli, ambroxan

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!