Úvod / Články / Články o parfumoch / s. Oliver Feels Like Summer
Tlačiť

s. Oliver Feels Like Summer

Vôňa mora, relax na vode a nové duo vôni, ktoré osvieži ...

s. Oliver Feels Like Summer

s.Oliver prináša nové voňavé duo FEELS LIKE SUMMER, ktoré sú určené pre všetkých, ktorí si zakladajú na príležitostných kompozíciách  a sú milovníkmi morského vánku a aktívnych dní na mori. Dovolenka a relax, letná cesta k moru a aktívne strávený deň v blízkosti vody sú inšpiráciou pre tieto nové letné kompozície z kolekcie s. Oliver.

„Pohľad do krištáľovo modrej hĺbky oceánu nás privedie do prázdninovej nálady - vôňa slaného vzduchu, slniečko pri vode a burácanie vĺn na horúcej piesočnej pláži vyvolá pocity leta, ktoré nám umožnia zabudnúť na každodenný život. Nová vonná kompozícia od s.Oliver FEELS LIKE SUMMER skutočne zapuzdria túto atmosféru dovolenky. Či už ste na pláži alebo sa ešte prechádzate mestskou džungľou. "- s.Oliver tlačová správa

s.Oliver Feels Like Summer Women bola vytvorená ako šťavnatý a osviežujúci ovocný kokteil z plážového baru v kombinácii s čerstvými kvetinovými tónmi a relaxačnými akordmi morskej vody. Vôňa sa otvára čajom, citrónom a broskyňou a prenesie nás do srdce tvoreného osviežujúcimi námornými tónmi, jazmínom a pivóniou. Kompozícia sa uzatvorí zmesou ambroxu, pižma a santalového dreva.

Zloženie:
Hlava: broskyňa, citrón, čaj
Srdce: morské akordy, jazmín, pivónia
Základ: ambrox, pižmo, santalové drevo

s.Oliver Feels Like Summer Men sprostredkuje sviežosť morského vzduchu prepojenú s bylinkovými a drevnatými arómami, ktoré prenášajú energiu a pocit aktívneho dňa na pláži. V najvyšších tónoch parfumu spoznávame rebarboru, citrón a mätu. Srdce obsahuje zázvor, levanduľu a pelargóniu a základ ponúka svieži vetiver, ambrox a pižmo.

Zloženie:
Hlava: rebarbora, citrón, mäta
Srdce: zázvor, levanduľa, pelargónia
Základ: ambrox, pižmo, vetiver

Nové duo vytvára morskú atmosféru na flakónoch zdobením – modrými odtieňmi a ružovými korálmi. Vydanie pre pánov bolo navrhnuté v dvoch modrých odtieňoch, ktoré sa zmieňujú o hladine a hlbinách mora, zatiaľ čo dámska verzia je ozdobená mnohými koralmi v rôznych ružových a tyrkysovo modrých odtieňoch.

"Prvky mora spĺňajú jednoduchosť a čisté línie značky s.Oliver Obal pre dámsku vôňu čerpá inšpiráciu z pestrých, živých koralov, ktoré poukazujú na svet pod vodou, zatiaľ čo pánske vydanie je zahalené do láskyplnej ilustrácie, tak flakón, ako aj prebal. Znázorňuje obzor - výhľad, ktorý ocenia všetci, ktorí majú radi odpočinok na pláži alebo surfovanie na dokonalej vlnu. "

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...