Úvod / Články / Články o parfumoch / Stella McCartney Pop Bluebell
Tlačiť

Stella McCartney Pop Bluebell

Oslava individuality, nezávislosti a nového druhy krásy vo vyzretejšej podobe ...

Stella McCartney Pop Bluebell

Sme nadšení, že môžeme prestaviť nový prírastok v kolekcii POP, vôňu Bluebell, v ktorej  objavujeme individualitu, nezávislosť a nový druh krásy. POP Bluebell nám ukáže novú a hlbšiu, silnejšiu cestu mladej ženy, ktorá bola pôvodne oslavovaná v pôvodnom vydaní POP. Tentokrát je naplnená skúsenosťami a vnútornou silou. Objavme reflexiu jej nálady – jej novej vizitky.

Jasný, jemný a orosený kvet modrého zvončeka s hlboko zmyselným santalovým podkladom prinášajú novú hĺbku pôvodnej tuberóze vo vydaní vône POP. Využili sme najnovšiu ekologickú technológiu „bio-mimicry“ na vytvorenie vône, pretože naďalej kladieme dôraz na udržateľnosť v srdci všetkého, čo robíme.
"Pravé a trvalé priateľstvo je to, čo robíme, vytvárame hlbší zmysel pre intimitu, veľkorysosť a odvahu. Tento zvonček to dokonale odráža. Je mimoriadne krásny, ale jeho hlavným znakom je jeho pevnosť. Dostal tie najpevnejšie základy, takže je pripravený kvitnúť
"- Stella McCartneyová

Naše štyri kreatívne predstaviteľky vône Pop sa vrátia k Bluebell - ide o ich myšlienky, novú sofistikovanosť tvorenú dynamickým chorusom jednotlivcov. Pozrite sa na ich rozvíjajúce sa priateľstvo.
Grimes sa vracia do dobrodružstva POP s rozvinutým zmyslom pre seba a asertivitu. Udržiava svoje korene v POP ako modrý zvonček hlboko v zemi, Kenya vytvára pevný základ pre budúcnosť. Táto dievčina POP vstupuje do nového štádia svojho života. Amandla je si istá, skutočná a stále sa vyvíja. Jej osobitosť a autentickosť odrážajú nové hlbšie tóny naše novej vône. Lola Leon stelesňuje vývoj dievčaťa POP. Ona je ďalšou generáciou viacstranných žien Stella, ktoré sa pustia do ďalšieho veľkého dobrodružstva.

Zloženie:
Hlava: listy paradajky, lístky fialky, zelená mandarínka
Srdce: zvonček, fialka, tuberóza, kvetinka frangipani
Základ: santalové drevo, céder, pižmo

#POPNOW

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!