Úvod / Články / Články o parfumoch / Tabac Man Fire Power
Tlačiť

Tabac Man Fire Power

Energická. Ohromujúca. Výbušná. Taká je nová vôňa Tabac Man Fire Power. Vôňa, ktorá predstavuje koncentrovanú mužnosť a silu. Je vytvorená pre všetkých dobrodruhov, ktorí sa chcú posunúť za hranice a nikdy sa necítia zastrašovaní ...

Tabac Man Fire Power

Najnovšia vôňa Maurer & Wirtz Tabac Man Fire Power je inšpirovaná vulkanickou skalou. Sila, impulz a revolta - všetko v jednom celku, tak ako poznáme silu divokej prírody, dynamickým, mužským spôsobom. Teplé a pikantné tóny dominujú zloženiu v kombinácii s hlbokými zemitými nuansami. Nová vôňa prichádza ako energická stránka vône Tabac Man, vytvorenej silným korenistým, drevitým a orientálnym spôsobom, ktorý odráža teplo a neobmedzenú povahu.

"Jednotlivé zložky vône sú znakom mužskej sily, ktorá je vlastná v Tabac Man Fire Power. Benzoín, tiež známy ako" kadidlo z Javy ", pochádza zo živice benzoínového stromu, ktorý sa rozrastá vo voľnej prírode v horských oblastiach vo výške 1000 metrov nad morom. Benzoín sa už po stáročia používa vo vôňach a v súčasnosti dodáva spoločnosti Tabac Man Fire Power svoje výrazné teplo. "

- informácie spoločnosti Maurer & Wirtz.

Ohnivý charakter vône je zdôraznený klinčekmi a kardamom, ktoré sú podporované teplým benzoínom a jemnou vanilkou. Mužské arómy tabaku sa zmiešajú s pačuli, ktoré poskytuje hĺbku a tmavý, zemitý podtón. Kompozícia je osviežené bergamotom, ktorý svojimi citrusovými a energetickými tónmi prispieva k hre kontrastu a dáva kompozícií živý a dynamický rytmus.

Zloženie:
Hlava: bergamot, klinček, kardamom
Srdce: levanduľa, tabak
Základ: pačuli,  vanilka, benzoín

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!