Úvod / Články / Články o parfumoch / Tabac Man Fire Power
Tlačiť

Tabac Man Fire Power

Energická. Ohromujúca. Výbušná. Taká je nová vôňa Tabac Man Fire Power. Vôňa, ktorá predstavuje koncentrovanú mužnosť a silu. Je vytvorená pre všetkých dobrodruhov, ktorí sa chcú posunúť za hranice a nikdy sa necítia zastrašovaní ...

Tabac Man Fire Power

Najnovšia vôňa Maurer & Wirtz Tabac Man Fire Power je inšpirovaná vulkanickou skalou. Sila, impulz a revolta - všetko v jednom celku, tak ako poznáme silu divokej prírody, dynamickým, mužským spôsobom. Teplé a pikantné tóny dominujú zloženiu v kombinácii s hlbokými zemitými nuansami. Nová vôňa prichádza ako energická stránka vône Tabac Man, vytvorenej silným korenistým, drevitým a orientálnym spôsobom, ktorý odráža teplo a neobmedzenú povahu.

"Jednotlivé zložky vône sú znakom mužskej sily, ktorá je vlastná v Tabac Man Fire Power. Benzoín, tiež známy ako" kadidlo z Javy ", pochádza zo živice benzoínového stromu, ktorý sa rozrastá vo voľnej prírode v horských oblastiach vo výške 1000 metrov nad morom. Benzoín sa už po stáročia používa vo vôňach a v súčasnosti dodáva spoločnosti Tabac Man Fire Power svoje výrazné teplo. "

- informácie spoločnosti Maurer & Wirtz.

Ohnivý charakter vône je zdôraznený klinčekmi a kardamom, ktoré sú podporované teplým benzoínom a jemnou vanilkou. Mužské arómy tabaku sa zmiešajú s pačuli, ktoré poskytuje hĺbku a tmavý, zemitý podtón. Kompozícia je osviežené bergamotom, ktorý svojimi citrusovými a energetickými tónmi prispieva k hre kontrastu a dáva kompozícií živý a dynamický rytmus.

Zloženie:
Hlava: bergamot, klinček, kardamom
Srdce: levanduľa, tabak
Základ: pačuli,  vanilka, benzoín

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...