Úvod / Články / Články o parfumoch / THIERRY MUGLER Aura
Tlačiť

THIERRY MUGLER Aura

AURA MUGLER, najnovší prírastok z dielne MUGLER, vás pozýva k opätovnému prepojeniu s vnútornou prírodou a k uvoľneniu celej vašej ženskosti a aury ...

THIERRY MUGLER Aura

Zmiešaním rastlinnej sviežosti a  zmyselnosti vôňa uvoľňuje živé tóny s asertívnou osobnosťou. Načasovanie príchodu na trh – počas júna 2017 je dokonalé pre sviežu zelenú vôňu, ktorá nezostáva nič dlžná dizajnu flakónu ani reklamnej kampani.
AURA MUGLER, parfumovaná voda, ožíva vo farebnom flakóne tvarovaného do univerzálne symbolu - srdca, zdroju života a ríše emócií. Táto tvorba značky MUGLER je ozdobená kovovou značkou M.
AURA MUGLER módneho domu Mugler je vôňa drevitá aromatická vôňa venovaná ženám. V jej kompozícií sa nachádzajú neobvyklé zložky ako rebarbora či „tiger liana“ alebo jemné tóny „wolfwood“. Wolfwood a tiger liana sú nové aromatické materiály, ktoré pochádzajú z laboratórií spoločnosti Firmenich.
 

Zloženie:
zelená rebarbora, tiger liana *, vanilka bourbon, pomarančové kvety, wolfwood *

Thierry Mugler je príkladom veľkého parfumového domu, ktorý uvádza majstrovské diela, rovnako ako komerčne úspešní parfuméri. Na rozdiel od ostatných, Mugler má v skutočnosti iba 5 hlavných vôní, ak nebudeme počítať špeciálne limitované kolekcie. Každá z nich je nielen pilierom domu, ale sú dôležité aj pre históriu parfumov vo všeobecnosti a zákazníci ich obdivujú. Sú krásne komponované, majú jedinečnú vôňu a tvary flakónov sú očarujúce a nezabudnuteľné.

Pri pohľade na zelený flakón, vôňu a štýlovú reklamu, môžeme dospieť k záveru, že Aura je zelená vôňa, ale nikdy si nemôžeme byť istí s Muglerom! Môžem len dúfať, že po sladkej bombe, kvetinovej explozií a pikantnom zázraku získame niečo zelené, ktoré je rovnako hlasné ako akákoľvek iná Muglerová vôňa. Môžete sa sťažovať na čokoľvek a dokonca nenávidieť určitý parfum Mugler, ale nikdy by ste sa nemohli sťažovať na jeho slabosť.

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!