Úvod / Články / Články o parfumoch / THIERRY MUGLER Aura
Tlačiť

THIERRY MUGLER Aura

AURA MUGLER, najnovší prírastok z dielne MUGLER, vás pozýva k opätovnému prepojeniu s vnútornou prírodou a k uvoľneniu celej vašej ženskosti a aury ...

THIERRY MUGLER Aura

Zmiešaním rastlinnej sviežosti a  zmyselnosti vôňa uvoľňuje živé tóny s asertívnou osobnosťou. Načasovanie príchodu na trh – počas júna 2017 je dokonalé pre sviežu zelenú vôňu, ktorá nezostáva nič dlžná dizajnu flakónu ani reklamnej kampani.
AURA MUGLER, parfumovaná voda, ožíva vo farebnom flakóne tvarovaného do univerzálne symbolu - srdca, zdroju života a ríše emócií. Táto tvorba značky MUGLER je ozdobená kovovou značkou M.
AURA MUGLER módneho domu Mugler je vôňa drevitá aromatická vôňa venovaná ženám. V jej kompozícií sa nachádzajú neobvyklé zložky ako rebarbora či „tiger liana“ alebo jemné tóny „wolfwood“. Wolfwood a tiger liana sú nové aromatické materiály, ktoré pochádzajú z laboratórií spoločnosti Firmenich.
 

Zloženie:
zelená rebarbora, tiger liana *, vanilka bourbon, pomarančové kvety, wolfwood *

Thierry Mugler je príkladom veľkého parfumového domu, ktorý uvádza majstrovské diela, rovnako ako komerčne úspešní parfuméri. Na rozdiel od ostatných, Mugler má v skutočnosti iba 5 hlavných vôní, ak nebudeme počítať špeciálne limitované kolekcie. Každá z nich je nielen pilierom domu, ale sú dôležité aj pre históriu parfumov vo všeobecnosti a zákazníci ich obdivujú. Sú krásne komponované, majú jedinečnú vôňu a tvary flakónov sú očarujúce a nezabudnuteľné.

Pri pohľade na zelený flakón, vôňu a štýlovú reklamu, môžeme dospieť k záveru, že Aura je zelená vôňa, ale nikdy si nemôžeme byť istí s Muglerom! Môžem len dúfať, že po sladkej bombe, kvetinovej explozií a pikantnom zázraku získame niečo zelené, ktoré je rovnako hlasné ako akákoľvek iná Muglerová vôňa. Môžete sa sťažovať na čokoľvek a dokonca nenávidieť určitý parfum Mugler, ale nikdy by ste sa nemohli sťažovať na jeho slabosť.

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Bezpečnostné opatrenie spojené s vírusom COVID-19

Oznámenie spoločnosti RENEWABLE ENERGY SYSTEMS, s. r. o.

Prirodzené líčenie rias

Prirodzené líčenie rias

Ak aj v týchto letných dňoch vyhľadávate líčenie očí, prinášame náš tip na obľúbenú maskaru Bourjois.

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...