Úvod / Články / Články o parfumoch / Yves Saint Laurent Y Yves Saint Laurent for men
Tlačiť

Yves Saint Laurent Y Yves Saint Laurent for men

YSL prináša parfum Y – vzdáva hold mužom milénia, generácií Y ...

Yves Saint Laurent Y Yves Saint Laurent for men

Yves Saint Laurent pre milovníka vytvoril novú voňavú hru jednoducho nazvanú Y.

Pomenovanie Y – vychádza so samotnej identity značky Yves Saint Laurent a je čiastočne aj jej poctou – pánska vôňa má za cieľ predstaviť ducha mládeže a bude uvedená do predaja počas horúceho augustového leta.

"Vízia a stratégia boli pre nás veľmi jasné," povedal Boffa Stephan Bezy, medzinárodný generálny riaditeľ spoločnosti YSL Beauté, "Bola rozprávať sa s miléniovým mužom s cieľom ponúknuť mu niečo autentické, čo by rezonovalo s jeho túžbou."

"Je to gén Y, ktorý je symbolom dnešnej mladej generácie a prichádza samozrejme otázka:" Prečo? "Je to aj prvé písmeno prvého mena pána Saint Laurenta. Bolo zrejmé, že písmeno „Y“ sa stane našou prirodzenou voľbou. Vrátili sme sa k DNA značke mladého Yvesa Saint Laurenta, ktorá bola vytvorená v 60. rokoch minulého storočia,  k značke, ktorá rezonuje s kultúrou svojej doby."

Sprievodná kampaň odráža túto mladistvú filozofiu zameranú na autentickosť, bez známych modelingových tvári a celebrít a prenecháva ju trom mladým kreatívcom v zastúpení: rapper Loyle Carner, sochár David Alexander Flinn a výskumník umelých inteligencií Alexandre Robicque. Pán Bezy hovorí, že cieľom tohto plánu je získať skupinu veľvyslancov, s ktorými sa môžu spotrebitelia identifikovať. "Chceli sme mať tento odlišný prístup. Chceli sme prísť na to,  kto sú títo ľudia, a chceli sme sa čo najvernejšie prispôsobiť tomu kým sme.“


Tí skôr narodení prívrženci módy si pravdepodobne uvedomia, že už existuje YSL vôňa s názvom Y - bola to silná vôňa kvetinovej ženy zo 60. a 70. rokov s vhodne doplnená provokatívnou reklamnou kampaňou pre túto éru.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Guerlain a rúž Rouge G

Guerlain a rúž Rouge G

Oku lahodiaca zbierka rúžov, ktorú už nepustíte z kabelky ...

Lalique L´Insoumis Ma Force

Lalique L´Insoumis Ma Force

Vášeň sila a nezávislosť z dielne Lalique...

Lancôme Advanced Génifique

Lancôme Advanced Génifique

Nové prírastky do rodiny Lancôme Advanced Génifique...

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Yves Saint Laurent Black Opium Sound Illusion

Ponorte sa do rytmu hudby s novým parfumom Black Opium Sound Illusion!