Úvod / Informácie / Možnosti dopravy a platby
Tlačiť

Možnosti dopravy a platby

Pre včasné a bezpečné doručenie zásielok využívame služby kuriérskej spoločnosti GLS, najčastejší spôsob platby na dobierku.

Možnosti dopravy a platby

Doprava kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Pri objednávke do Slovenskej republiky je cena za doprava objednaného tovaru 3,00 EUR bez ohľadu na hodnotu objednávky, počet objednaných kusov a spôsob dopravy. Poplatok za platbu na dobierku je vo výške 0,50 EUR.

Doprava kuriérom do Českej republiky

Pri objednávke do Českej republikyje cena za doprava objednaného tovaru 7,30 EUR bez ohľadu na hodnotu objednávky, počet objednaných kusov a spôsob dopravy. Zásielku nie je možné odoslať na dobierku.

Mimo Slovenskej a Českej republiky sa tovar nedoručuje.

Tovar vám bude doručený na adresu, ktorú uvediete pri objednávaní tovaru. V prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia, túto zmenu nám prosím čo najskôr oznámte telefonicky alebo e-mailom:

  • telefonicky na čísle +421 48 419 33 57,
  • e-mailom na adrese info@svetvoni.sk.

Ak je tovar skladom, štandardná doba expedovania je do dvoch pracovných dní. Ak je dostupnosť tovaru 2 – 5, tovar expedujeme do 2 – 5 pracovných dní od prijatia objednávky. Tovar vám doručí kuriér spoločnosti UPS nasledujúci pracovný deň po expedovaní medzi 8:00 a 17:00 hodinou.

O vybavení vašej objednávky budete informovaní dvoma potvrdzujúcimi emailmi: 1. Vybavená objednávka č. (číslo vašej objednávky) a 2. Odoslanie zásielky: (číslo vašej zásielky). Číslo zásielky je unikátny identifikátor v kuriérskej službe GLS.

Dobierka

Dobierka je najpoužívanejší spôsob platby v našom eshope. Peniaze za objednaný tovar zaplatíte pri prevzatí tovaru priamo doručovateľovi zásielky. Kuriérovi je možné platiť iba v hotovosti, platobné karty neprijíma.
 

Bankový prevod

V potvrdzujúcom e-maili o prijatí vašej objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol, ktorý je potrebné pri zasielaní úhrady uviesť. Pri bankovom prevode zaplatíte za tovar vopred, vkladom na náš bankový účet. Tovar vám odošleme až po prijatí platby.

Variabilný symbol je číslo vašej objednávky. Číslo účtu je 1094484011 / 1111,  UniCredit Bank, IBAN:SK80 1111 000 000 109 44 84 011, BIC: UNCRSKBX.

Osobný odber

Odberné miesto svet vôni - TWD, ul. Kremnička 5, predajňa KAMIKO - HYGIENE, s. r. o . Odberné miesto dostupné počas pracovných dní od 7,30 - 12,00 hod. a od 13,00 - 15,45 hod.